Siyer Vakfımız düzenlemiş olduğu Çağın Esmaları Yaz Eğitim Programı ile hanım kardeşlerimize yaz dönemlerini değerlendirme imkânı sunuyor.
Üniversite seviyesinde hanım talebelerin kabul edileceği programlara katılacak kardeşlerimizle Kur’ân-ı Kerim, Siyer, Hadis, Bilinç ve Kitap Tahlili gibi çeşitli alanlarda programlar yapılacak. Düzenlenecek olan faaliyetlerle yaz dönemini dolu dolu geçirecekler.
![](https://siyervakfi.org/wp-content/uploads/2023/06/cagin-esmalari-farkli-fakulteler-yaz-2023-hbr.jpg)
Hazırlık ve 1. Sınıf talebelerinin kabul edileceği ve sınırlı kontenjana sahip programda konaklama ve yemek için herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.
10-23 Temmuz tarihleri arasında düzenlenecek olan programa Farklı Fakültelerde okuyan kardeşlerimiz kabul edilecek.